Convertor Fast Eth la f.o. singlemode, 50Km, conector SC ...

- CTCUnion -

519.99 Lei

evomag.ro

Gigabit Ethernet SX Mini-GBIC SFP Transceiver ...

- Cisco -

599.99 Lei

evomag.ro

Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver ...

- Cisco -

1191.99 Lei

evomag.ro

10GBase-LR SFP+ Transceiver, 10km- Without DDM ...

- D-Link -

2484.99 Lei

evomag.ro

Gigabit Ethernet 1000 Base-T Mini-GBIC SFP Transceiver ...

- Cisco -

599.99 Lei

evomag.ro

*CTCUnion miniGBIC singlemode 1000BaseLHX, max.40Km, 1310nm, ...

- CTCUnion -

393.99 Lei

evomag.ro

*CTCUnion miniGBIC singlemode 1000BaseLHX, max.40Km, 1550nm, ...

- CTCUnion -

446.99 Lei

evomag.ro

*CTCUnion miniGBIC singlemode 1000BaseZX, max.80Km, 1550nm, ...

- CTCUnion -

561.99 Lei

evomag.ro

*CTCUnion miniGBIC singlemode 1000BaseLX BiDi WDM A, 10Km, ...

- CTCUnion -

126.99 Lei

evomag.ro

*CTCUnion miniGBIC singlemode 1000BaseLX BiDi WDM A, 20Km, ...

- CTCUnion -

126.99 Lei

evomag.ro

*CTCUnion miniGBIC singlemode 1000BaseLX BiDi WDM B, 20Km, ...

- CTCUnion -

79.00 Lei

evomag.ro

Sasiu FRM401 pentru fibra optica, accepta 12 carduri de tip ...

- CTCUnion -

908.99 Lei

evomag.ro

Iti place Pagina? Distribuie si prietenilor tai: