-17%
Cablu Difuzor Transparent 2x4.00mmp, 100m, Well
×

Cablu Difuzor Transparent 2x4.00mmp, 100m, Well

0,00 (0 voturi)
491,99 Lei 592.76 Lei

Reducere de 17% - Economisesti 100,77 Lei.

Ne pare rau, acest produs nu mai face parte din oferta
Ne pare rau, acest produs nu mai face parte din oferta
592,76 Lei 491,99 Lei Vandut de TRADA.RO
Vandut de TRADA.RO

Descriere

Cablu difuzor Conductor: 2X4.00mmp Compozitie: 154x0.18mm CCA Material conductor: AL - cuprat (litat) Material izolatie: PVC Culoare izolatie: transparent Rola: 100m

Iti mai recomandam si

17%

Cablu FIREWIRE 4 pini tata 4 pini tata 1.8 metri Well. ...

- Well -

28.99 Lei - 34.93 Lei

trada.ro

17%

Cablu audio 2 x RCA tata 2 x RCA tata 1.50 metri Well. ...

- Well -

16.99 Lei - 20.47 Lei

trada.ro

17%

Cablu audio video contacte aurite 3 x RCA tata - 3 x RCA ...

- Goobay -

10.99 Lei - 13.24 Lei

trada.ro

17%

Conexiune 1: 3 RCA tata Conexiune 2: 3 RCA tata Tip cablu: ...

- Goobay -

15.99 Lei - 19.27 Lei

trada.ro

17%

Cablu AV cu conectori RCA este potrivit pentru dispozitivele ...

- Goobay -

10.99 Lei - 13.24 Lei

trada.ro

17%

Cablu audio video contacte aurite 3 x RCA tata - 3 x RCA ...

- Goobay -

28.99 Lei - 34.93 Lei

trada.ro

17%

Cablu audio video contacte aurite 3 x RCA tata - 3 x RCA ...

- Goobay -

16.99 Lei - 20.47 Lei

trada.ro

17%

Cablu Video stereo 2.0 metri. ...

- Bandridge -

31.99 Lei - 38.54 Lei

trada.ro

17%

Cablu audio/video DIN 5p mama - 2x RCA tata Goobay Conexiune ...

- Goobay -

5.99 Lei - 7.22 Lei

trada.ro

17%

Cablu 4 pin mini DIN plug>4 pin mini DIN plug 5.0m ...

- Goobay -

15.99 Lei - 19.27 Lei

trada.ro

17%

Cablu profesional Optic cu fibra SC-duplex ST-duplex 1.0m ...

- Goobay -

5.99 Lei - 7.22 Lei

trada.ro

17%

Cablu profesional Optic cu fibra SC-duplex - ST-duplex 2.0m ...

- Goobay -

5.99 Lei - 7.22 Lei

trada.ro

17%

Conexiune: tip SC dop (UPC) Categorie multimodala (OM2) Tip ...

- Goobay -

5.99 Lei - 7.22 Lei

trada.ro

17%

Cablu de tip duplex Cablu de tip fibra optica (din plastic) ...

- Goobay -

4.99 Lei - 6.01 Lei

trada.ro

17%

Conceput pentru a fi utilizat in birouri, centre de calcul ...

- Goobay -

25.99 Lei - 31.31 Lei

trada.ro

17%

Cablu profesional Optic cu fibra LC-duplex - SC-duplex 3m ...

- Goobay -

6.99 Lei - 8.42 Lei

trada.ro

17%

Cablu audio digital TOSLINK - TOSLINK 2m negru. Cablu audio ...

- Valueline -

26.99 Lei - 32.52 Lei

trada.ro

17%

Tip: Optic Conector 1: Toslink tata Conector 2: Toslink tata ...

- Valueline -

33.99 Lei - 40.95 Lei

trada.ro

17%

Cablu audio digital TOSLINK - TOSLINK 2m negru. Cablu audio ...

- Valueline -

26.99 Lei - 32.52 Lei

trada.ro

17%

Cablu audio Valueline, digital, Toslink tata - Toslink tata, ...

- Valueline -

3.99 Lei - 4.81 Lei

trada.ro

Iti place Produsul? Distribuie si prietenilor tai: