Cisco Transceiver 1000 Base-T Mini-GBIC SFP (MGBT1)
×

Cisco Transceiver 1000 Base-T Mini-GBIC SFP (MGBT1)

0,00 (0 voturi)
599,99 Lei
Ne pare rau, acest produs nu mai face parte din oferta
Ne pare rau, acest produs nu mai face parte din oferta
599,99 Lei Vandut de EVOMAG.RO
Vandut de EVOMAG.RO

Descriere

Gigabit Ethernet 1000 Base-T Mini-GBIC SFP Transceiver

Iti mai recomandam si

Gigabit Ethernet SX Mini-GBIC SFP Transceiver ...

- Cisco -

510.99 Lei

evomag.ro

SFP (MINI GBIC ) DEM-211 155Mbps Multi-Mode LC SFP ...

- D-Link -

522.99 Lei

evomag.ro

10GBase-SR SFP+ Transceiver, 80/300m- Without DDM- 80m: OM1 ...

- D-Link -

1399.99 Lei

evomag.ro

10GBase-LR SFP+ Transceiver, 10km- Without DDM ...

- D-Link -

2545.99 Lei

evomag.ro

 

- IBM -

75.00 Lei

digitalcomputer.ro

Porturi: 24x 10/100 ports (IEEE 802.3 Type 10Base-T, IEEE ...

- HP -

250.00 Lei

digitalcomputer.ro

*Dlink NET SWITCH MODULE MINI GBIC/1000B-LX DEM-310GT ...

- D-Link -

304.99 Lei

evomag.ro

*Dlink NET SWITCH MODULE MINI GBIC/1000B-SX DEM-311GT D-LINK ...

- D-Link -

220.99 Lei

evomag.ro

PSU Slot Cover be quiet! BGA04, Dark base 900, Dark base 900 ...

- be quiet! -

109.99 Lei

evomag.ro

Switch 48 port, Gigabit,  44 x GLAN, 2 x Gigabit SFP, 4 x ...

- ZyXEL -

2999.99 Lei

evomag.ro

Switch D-Link DGS-1510-20, Gigabit, 16 porturi, 2 SFP, 2 ...

- D-Link -

927.99 Lei

evomag.ro

Model: WS-2960G-24TC-L, Porturi: 24x RJ-45 10/100/1000, ...

- CISCO -

1000.00 Lei

digitalcomputer.ro

Altele: Fără Ventilator, Caracteristici: IEEE 802.1D, IEEE ...

- TP-LINK -

440.00 Lei

digitalcomputer.ro

13%

Generator Curent Electric Ruris R-Power GE 1000, 3 CP, 1000 ...

- Ruris -

1049.00 Lei - 1199.00 Lei

evomag.ro

37%

Comoda si usor de manevrat, dotata cu un motor puternic de ...

- evotools -

309.99 Lei - 489.00 Lei

evomag.ro

Aspirator practic si usor pentru curatarea semineelor, ...

- evotools -

220.99 Lei

evomag.ro

Motor electric 1000W , 230V/50Hz  Carcasa inox cu maner de ...

- EvoSanitary -

362.99 Lei

evomag.ro

Codul secret pentru protectie adecvata   Program de ...

- nJoy -

712.99 Lei

evomag.ro

Iti place Produsul? Distribuie si prietenilor tai: