Media Convertor MC210CS
×

Media Convertor MC210CS

0,00 (0 voturi)
139,99 Lei
139,99 Lei Vandut de EVOMAG.RO
Vandut de EVOMAG.RO

Descriere

MC210CS este un convertor media care transfera datele de la conexiunea pe cupru 1000Base-T la fibra optica 1000BASE-LX/LH sau vice-versa. Proiectat in conformitate cu standardele IEEE802.3ab 1000Base-T si IEEE802.3z 1000Base-LX/LH, MC210CS este destinat utilizarii cu cablu de fibra optica single-mode, cu conector de tip SC. MC210CS suporta specificatiile de unde lungi (LX) ale laserului la rata maxima de retransmisie pe cablu. Functioneaza pe 1310nm atat la transmitere cat si la receptia datelor. Alte caracteristici ale acestui modul includ abilitatea de a functiona ca un dispozitiv de sine statator (independent de sasiu) sau cu un sasiu pentru media convertoare TP-LINK 19inch, auto detectare MDI/MDI-X pentru port-ul TX, si LED-uri pentru afisarea starii de functionare pe panoul frontal. MC210CS ofera posibilitati de transmisie prin fibra optica single-mode pe distante extinse pana la 15 km. Respecta standardele IEEE 802.3ab si IEEE 802.3z. Suporta comutarea modului de transfer Force /Auto pentru port-ul FX.

Iti mai recomandam si

MC112CS este un convertor media care transfera datele de la ...

- TP-LINK -

115.99 Lei

evomag.ro

MC111CS este un convertor media care transfera datele de la ...

- TP-LINK -

115.19 Lei

evomag.ro

MC200CM este un convertor media care transfera datele de la ...

- TP-LINK -

138.99 Lei

evomag.ro

MC220L este un convertor media care transfera datele de la ...

- TP-LINK -

77.99 Lei

evomag.ro

Media Convertor CTCUinon FMC-1000MS ...

- CTCUnion -

267.99 Lei

evomag.ro

TP-LINK TP-Link convertor Media MC220L 1000BaseT (RJ45) - ...

- TP-LINK -

73.31 Lei

badabum.ro

MC100CM este un convertor media care transfera datele de la ...

- TP-LINK -

115.99 Lei

evomag.ro

MC110CS este un convertor media care transfera datele de la ...

- TP-LINK -

134.99 Lei

evomag.ro

Media Convertor Allied Telesis AT-MC102XL-60 ...

- Allied Telesis -

351.99 Lei

evomag.ro

Adaptor wireless Hdmi, Android, IoS, Wi-Fi ...

 

79.00 Lei

techstar.ro

Media Convertor Digitus DN-82021-1, Gigabit, RJ45 ...

- Digitus -

114.99 Lei

evomag.ro

Convertor Fast Eth la f.o. singlemode, 50Km, conector SC ...

- CTCUnion -

519.99 Lei

evomag.ro

CABLU CONVERTOR USB LA PS2 (tast+mouse) inchUSB-PS2inch ...

- Gembird -

21.85 Lei

evomag.ro

CABLU CONVERTOR USB LA PARALELinchCUM360inch ...

- Gembird -

80.99 Lei

evomag.ro

Apple MagSafe to MagSafe 2 Converter va permite sa utilizati ...

- Apple -

47.12 Lei

evomag.ro

Intrare: HDMI 1.4 Ieșire: RCA + CVBS Compatibil NTSC și ...

- OEM -

122.99 Lei

evomag.ro

Apple Convertor MagSafe la MagSafe 2 ...

- Apple -

45.17 Lei

badabum.ro

ATEN Convertor USB, RS232 D-Sub 9 (UC-232A) ...

- ATEN -

66.85 Lei

badabum.ro

Cu ajutorul acestui dispozitiv puteti transforma o camera cu ...

 

349.00 Lei

smtsol.ro

Convertor USB - PS/2 ...

- Hama -

47.00 Lei

demax.ro

Iti place Produsul? Distribuie si prietenilor tai: