Modul TL-SM311LS MiniGBIC
×

Modul TL-SM311LS MiniGBIC

0,00 (0 voturi)
60,99 Lei
60,99 Lei Vandut de EVOMAG.RO
Vandut de EVOMAG.RO

Descriere

Seria de module pentru fibra TL-SM311 a fost introdusa pentru a extinde distanta de transfer, de care erau capabile switch-urile nostre cu management / web smart. Acestea pot extinde lungimea pana la cativa kilometri sau chiar zeci de kilometri, astfel pot satisface cerintele de lungime ale retelei. Utilizatorii pot alege produsele pentru care doresc sa integreze modulele pentru fibra in concordanta cu cerintele lor in scopul a scadea costurile. Potrivit pentru TL-SG3109/3216/3224, TL-SL3428/3452, TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB, TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, TL-SL1351.

Iti mai recomandam si

Seria de module pentru fibra TL-SM311 a fost introdusa ...

- TP-LINK -

60.99 Lei

evomag.ro

Switch WEB SMART 24 Porturi 10/100/1000M + 4 sloturi SFP cu ...

- TP-LINK -

1089.62 Lei

evomag.ro

TP-LINK MiniGBIC TL-SM321A 1000BaseBX SFP LC SM WDM 9/125um ...

- TP-LINK -

80.83 Lei

badabum.ro

*CTCUnion miniGBIC singlemode 1000BaseLHX, max.40Km, 1310nm, ...

- CTCUnion -

393.99 Lei

evomag.ro

*CTCUnion miniGBIC singlemode 1000BaseLHX, max.40Km, 1550nm, ...

- CTCUnion -

446.99 Lei

evomag.ro

*CTCUnion miniGBIC singlemode 1000BaseZX, max.80Km, 1550nm, ...

- CTCUnion -

561.99 Lei

evomag.ro

*CTCUnion miniGBIC singlemode 1000BaseLX BiDi WDM A, 10Km, ...

- CTCUnion -

126.99 Lei

evomag.ro

*CTCUnion miniGBIC singlemode 1000BaseLX BiDi WDM A, 20Km, ...

- CTCUnion -

126.99 Lei

evomag.ro

*CTCUnion miniGBIC singlemode 1000BaseLX BiDi WDM B, 20Km, ...

- CTCUnion -

79.00 Lei

evomag.ro

CooVox-U20, Sistem de telefonie IPpentru companii mici și ...

- Zycoo -

1407.99 Lei

evomag.ro

16%

TP-LINK TL-SM321B respecta cel mai nou standard 1000Base-BX, ...

- TP-LINK -

52.99 Lei - 62.99 Lei

evomag.ro

TP-LINK TL-SM321A respecta cel mai nou standard 1000Base-BX, ...

- TP-LINK -

85.99 Lei

evomag.ro

Modul XGIGA XGSF-BS5312-20, SFP ...

- XGIGA -

173.99 Lei

evomag.ro

Modul XGIGA XGSF-BS3512-20, SFP ...

- XGIGA -

120.99 Lei

evomag.ro

Modul Suunto Smart Senzor (Negru) ...

- Suunto -

282.00 Lei

evomag.ro

1500W 7 elem 3 niveluri de putere Afisaj digital cu ...

- Taurus -

478.99 Lei

evomag.ro

2000W 9 elem 3 niveluri de putere Afisaj digital cu ...

- Taurus -

547.99 Lei

evomag.ro

2500W 11 elem 3 niveluri de putere Afisaj digital cu ...

- Taurus -

581.99 Lei

evomag.ro

AT SPFX/15-00 FE SFP 15KM 990-001199-00 ...

- Allied Telesis -

324.99 Lei

evomag.ro

Iti place Produsul? Distribuie si prietenilor tai: