Switch XS712T-200NES ProSafe Smart Managed 12-Port 10GbE 2x SFP+
×

Switch XS712T-200NES ProSafe Smart Managed 12-Port 10GbE 2x SFP+

0,00 (0 voturi)
4.126,99 Lei
Ne pare rau, acest produs nu mai face parte din oferta
Ne pare rau, acest produs nu mai face parte din oferta
4.126,99 Lei Vandut de ITGALAXY.RO
Vandut de ITGALAXY.RO

Descriere

  NETGEAR XS712T-200NES Netgear ProSafe Smart Managed 12-Port 10GbE 2x SFP+ Switch (XS712T v2)

Iti mai recomandam si

Zyxel Switch GS1900-10HP 8-port GbE Smart Managed PoE (8x ...

- Zyxel -

638.04 Lei

badabum.ro

Model: NetGear GS748T ProSafe, Porturi: 48x RJ-45 ...

- NetGear -

1300.00 Lei

digitalcomputer.ro

NETGEAR Switch M5300-28GF3, 24-PORT Fiber SFP, Stackable ...

- NETGEAR -

9402.05 Lei

badabum.ro

NETGEAR Switch ProSafe Smart 16-Port Gigabit, 2xSFP (GS716T ...

- NETGEAR -

562.40 Lei

badabum.ro

NETGEAR Switch ProSafe 16-Port 10/100, 8xPoE, Metal, ...

- NETGEAR -

1058.88 Lei

badabum.ro

Zyxel Switch GS1900-8HP 8-port GbE Smart Managed PoE ...

- Zyxel -

531.97 Lei

badabum.ro

Switch Giga Ethernet 16porturi + 4x SFP Slot managed ...

- Repotec -

1160.99 Lei

evomag.ro

TP-LINK Switch, JetStream 24-Port Gigabit L2 Managed PoE+ ...

- TP-LINK -

1411.94 Lei

badabum.ro

Switch 48 port, Gigabit,  44 x GLAN, 2 x Gigabit SFP, 4 x ...

- ZyXEL -

2977.99 Lei

evomag.ro

Switch D-Link DGS-1510-20, Gigabit, 16 porturi, 2 SFP, 2 ...

- D-Link -

921.82 Lei

evomag.ro

Switch Netgear ProSafe GS116PP-100EUS, Gigabit, 16 Porturi, ...

- Netgear -

1114.99 Lei

evomag.ro

NETGEAR Switch 5 porturi Gigabit, Prosafe PLUS, PoE ports ...

- NETGEAR -

370.90 Lei

badabum.ro

TP-LINK Switch T2600G-52TS (TL-SG3452), JetStream 48-Port ...

- TP-LINK -

1574.37 Lei

badabum.ro

Altele: HTTP, RMON 1, SNMP, SNMP 3, Telnet, Caracteristici: ...

- 3COM -

400.00 Lei

digitalcomputer.ro

Altele: HTTPS, RMON, SNMP 1, SNMP 2, SNMP 3, Caracteristici: ...

- 3COM -

1000.00 Lei

digitalcomputer.ro

TP-LINK Switch T2600G-28TS(TL-SG3424), JetStream 24-Port ...

- TP-LINK -

812.18 Lei

badabum.ro

TP-LINK Switch 5-Port 10/100Mbpst Desktop cu 4-Port PoE ...

- TP-LINK -

134.84 Lei

badabum.ro

Rata transfer: 10Gb Distanta: 300m Lungime de unda: 850nm ...

- MikroTik -

229.99 Lei

evomag.ro

Switch TP-LINK JetStream T2600G-18TS(TL-SG3216), Gigabit, 16 ...

- TP-LINK -

595.99 Lei

evomag.ro

Cisco SG250-10P 10-port Gigabit PoE Switch, | 8 x ...

- Cisco -

1931.99 Lei

evomag.ro

Iti place Produsul? Distribuie si prietenilor tai: